.::SLUBNY PORTAL.::
BAZA FIRM
     LOKALE
    MUZYKA
    FOTO-VIDEO
    KONSUMPCJA
    AGENCJE ŚLUBNE
    ATRAKCJE / DODATKI
    MODA
    URODA
    OBRĄCZKI
    ZAPROSZENIA
    KWIATY
    DEKORACJE
    POJAZDY ŚLUBNE
    PREZENTY
    LEKCJE /POKAZY TAŃCA
    WIECZÓR PAŃ/KAW
    PODRÓŻ POŚLUBNA
    WYPOŻYCZALNIE
    KREDYTY
    SPRZĄTAMY
    DZIECI
    PORADY :)
PORADY i CIEKAWOSTKI

PORADY ŚLUBNE

 - Ślub cywilny
 - Ślub konkordatowy
 - Tekst przysięgi
 - Koszty ślubu konkordat.
 - USC w Łodzi
 - Rocznice ślubu
 - Przesądy
 - Kalendarz młodej pary
 - Podatek od prezentów


ARTYKUŁY i WYWIADY

 - A może wesele w Pałacu - Pomorska21
 - 6 bezcennych rad - dekoracji mieszkania
 - Wywiad z zespołem Proud Mary
 - Beds.eu - idealna sypialnia
 - ZamowBarmana.pl
 - Sendmoments - zaproszenia ślubne
 - JOYVI - Garnitury na miarę


MODA ŚLUBNA

 - Parę słów o modzie ślubnej
 - Obrączki z prawdziwego    złota
 - Dzień z życia panny młodej


VIDEO - FOTO

 - Fotośluby
 - Sztuka wyboru kamerzysty1
 - Sztuka wyboru kamerzysty2
 - Kiedy zdjęcia plenerowe
 - Zrób swój plener
 - Wybór fotografa
 - Nowe technologie w fot.    ślub.


TANIEC

 - Quickstep
 - Rumba
 - Samba - gorące rytmy
 - Walc wiedeński
 - Walc angielski
 - Czy pani tańczy cha-cha ?
 - Ogniste tango


MIŁOŚĆ

 - Jak mąż z żoną
 - Miłość po amerykańsku
 - Inteligentni w miłości
 - Partner na uwięzi


SINGLEM BYĆ

 - Szukając drugiej połowy
 - Singiel mało wiarygodny...


OKIEM BAZYLISZKA

 - Wyżerka czy zabawa...
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
51.68.137.xxx @ viewpage.php
PAŁAC ŚLUBÓW - WESELE W PAŁACU
dodawanie firmy


PAŁAC ŚLUBÓW - WESELE W PAŁACU


Stroje, goście, tort, kwiaty, muzyka, jedzenie i mnóstwo różnych drobiazgów – przy organizacji wesela wszystko ma znaczenie. Jednak chyba najważniejsze jest miejsce. To ono w dużej mierze decyduje o nastroju i tworzy tło – także to dosłowne, na fotografiach - dla późniejszych wspomnień. Dzisiaj wybór jest niemal nieograniczony, ale każda para nowożeńców chciałaby, aby było wyjątkowe i niepowtarzalne. Stylowy, neorenesansowy pałac zdecydowanie spełnia te warunki.

„Pomorska 21. Dom Towarzystwa Kredytowego” sprawia wrażenie jakby czas cofnął się tu do ery rozkwitu fabrykanckiej Łodzi. Gdyby jeszcze przed drzwi zajeżdżały powozy zamiast samochodów iluzja byłaby zupełna. Z każdego kąta odnowionych z pietyzmem niepowtarzalnych wnętrz tchnie historią, a cały ten czar i elegancję minionej epoki można znaleźć w samym sercu miasta. Nic dziwnego, że pałac stał się jednym z najmodniejszych miejsc na organizację ślubu w Łodzi. Żadna restauracja, czy dom weselny nie mogą zapewnić tak wspaniałych sal, które wprost oszałamiają gości.

Trudno uwierzyć, że jeszcze niedawno straszyła tu zdewastowana ruina, wybite szyby, posągi bez głów i pozostałości… foteli dentystycznych (po Instytucie Stomatologii Akademii Medycznej). Dziś centrum kulturalno-biznesowe „Pomorska 21. Dom Towarzystwa Kredytowego” to chluba Fenix Group, a jego renowację uznaje się za jedną z najlepszych w mieście w ostatnich 20 latach. Gmach wzniesiono w latach 1878-1882 dla Towarzystwa Kredytowego Miejskiego według projektu znanego łódzkiego architekta, Hilarego Majewskiego. W trakcie kompleksowej rewitalizacji budynku przywrócono jego pierwotny wygląd zewnętrzny, łącznie z oryginalną kolorystyką. Wykonano nawet detale, które zakładał pierwotny projekt, a które w XIX wieku nie zostały wykorzystane. We wnętrzach udało się odtworzyć dawny podział pomieszczeń, zrekonstruować polichromie i sztukaterie, wymienić wszystkie instalacje i wprowadzić współczesne udogodnienia. Można podziwiać między innymi zrekonstruowaną oryginalną stolarkę okienną i drzwiową, odnowione okładziny kamiennych posadzek marmurowych, ozdobne balustrady.

Przepiękne wnętrza, pełne złoceń, marmurów i malowideł to wymarzone wręcz tło dla wyjątkowego przyjęcia weselnego. Tak eleganckie i klimatyczne miejsce dodatkowej oprawy nie wymaga, a gwarantuje, że uczestnicy będą zauroczeni. Atrakcją jest też możliwość podziwiania sali bankietowej i wszystkich zgromadzonych z antresoli, co zapewnia niezapomniany widok, a także idealny punkt do zrobienia wspólnego zdjęcia, na którym nikogo spośród zaproszonych nie zabraknie.

Zespół obsługi pałacu przy Pomorskiej 21 oferuje swoją pomoc przy organizacji oprawy wesela. Współpracuje z konsultantkami ślubnymi, fotografami, muzykami, stylistami, florystami, i służy fachowym wsparciem przy dopilnowaniu każdego szczegółu przyjęcia. Istnieje też możliwość zorganizowania ceremonii ślubu cywilnego i profesjonalnej sesji zdjęciowej, a goście weselni mogą nawet liczyć na zniżki w łódzkich hotelach.

W takim dniu każdy drobiazg ma znaczenie, a w dawnym Domu Towarzystwa Kredytowego oprócz pięknej sali bankietowej nowożeńcy mają do dyspozycji specjalny pokój gościnny, gdzie mogą dokonać wszelkich koniecznych przygotowań przed uroczystością albo odetchnąć w czasie przyjęcia. To tylko jedna z zalet pałacu przy Pomorskiej 21, które sprawiły, że należy dziś do czołówki najchętniej wynajmowanych miejsc na wesela w Łodzi. Na forach internetowych znaleźć można nie tylko zachwyty nad przepięknie odresturowanymi, klasycznymi i niezwykle funkcjonalnymi wnętrzami, ale również życzliwością i profesjonalizmem zespołu pracującego w pałacu. Najlepiej jednak odwiedzić „Pomorską 21. Dom Towarzystwa Kredytowego” i przekonać się o pięknie i unikatowości tego miejsca.<< wsteczReklama

slubnyportal.eu

ALCOM FILM

MARIBEA - FOTO, VIDEO, LIMUZYNA

Zdjęcia ślubne - FOTOJACEK.pl

QUATRO

LA LUMIERE

DRINK SHOW

FOTOZAKĄTEK

SalaDlaCiebie

SLUBNE PROPOZYCJE

DJ Tomasz Cichocki

FLORAL DECO

FOTO WAWRZYNIAK

KUBI - dodatki na wesele

FOTO-PASIKOWSKI

MSLINE FOTOGRAFIA

Prestige - makijaz ślubny

ZBYSZKo centrum rekreacyjne KONIE

www.zrobmywesele.pl

photoimage

m&mphotography

VERTIGE

Nadzwyczajki.pl

SALA TANECZNA

POKAZY FAJERWERKOW

TORTME Torty łódź

Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Copyright © SLUBNY PORTAL 2005


Strona Główna  |  Warszawa  |  Porady i ciekawostki  |  Newsletter  |  Kontakt  |  Konsultant  |  Galeria mody ślubnej  |  Wasza galeria  |  Oferty specjalne  |  Forum  |  Karta rabatowa  |  Góra  |   | 


stat4u