Restauracja Da Antonio
Dodane przez Maciek dnia
Restauracja Włoska Da Antonio

ul. Stefana Jaracza 45
 Łódź
42 630 50 70

www.jaracza-daantonio.pl

daantonio@wp.pl

Rozszerzona zawartość newsa

Chcecie zorganizować niebanalną imprezę firmową, wytworny bankiet lub imprezę rodzinną, wesele, chrzciny, komunie?

Jeśli tak, trafiliście pod właściwy adres! Kompetentny personel doradzi Państwu, jak profesjonalnie przygotować przyjęcie, aby na długo pozostawiło miłe wspomnienia.

Istniejemy od ponad 20 lat, niezmiennie doskonali i niepowtarzalni, specjalizujemy się w kuchni włoskiej. Przygotowujemy dla naszych gości wyszukane i pachnące ziołami potrawy, każdy z was znajdzie u nas coś wykwintnego, rozpieści zmysły, odpręży się i zrelaksuje.

Niesamowita atmosfera, pyszne jedzenie i miejsce pachnące zapachem świeżych ziół. Nasze menu to wyraz pasji do dobrego jedzenia i dzieło utalentowanych kucharzy.

Organizacja przyjęć i catering to domena Restauracji Da Antonio mieszczącej się przy ul. Stefana Jaracza 45 .

Fachowa obsługa zadba o najdrobniejszy szczegół imprezy oraz sprawi, że Goście będą się świetnie bawić. Zadowolimy gusta najbardziej wymagających, spełnimy życzenia koneserów którzy zwykli celebrować wyborne dania w takiej atmosferze jaką sobie wymarzą.

Propozycja kulinarna Restauracji Da Antonio po brzegi wypełniona włoskimi tradycyjnymi specjałami, pozwoli każdemu na zasmakowanie kuchni, będącej częścią śródziemnomorskiej kultury, jak również usatysfakcjonuje szukających miejsca na kolację biznesową czy inną imprezę okolicznościową.

Dzięki wyjątkowej aranżacji, miłej i fachowej obsłudze, stworzymy niezapomniany klimat uzupełniony znakomitymi dziełami naszych kucharzy.

Seminaria, szkolenia imprezy firmowe
Nasza restauracje to nie tylko dobra kuchnia włoska, ale również szereg usług związanych z organizacją różnego rodzaju eventów firmowych.

Dysponujemy 2 salami:
Dużą, która jest w stanie pomieścić 50 gości, na której nie raz organizowaliśmy wigilię firmową oraz różne spotkania managerskie. oraz Małą audiowizualną wyposażoną w sprzęt służący przeprowadzaniu różnego rodzaju prezentacji

W lokalu zapewniamy szybki bezpłatny dostęp do sieci Internet poprzez WIFI.
Restauracja Włoska Da Antonio

ul. Stefana Jaracza 45
 Łódź
42 630 50 70

www.jaracza-daantonio.pl

daantonio@wp.pl


<< wstecz