DJ SEBASTIAN
Dodane przez Maciek dnia
DJ SEBASTIAN

tel. 531 219 743

bibaworks@wp.pl


Rozszerzona zawartość newsa

Witam gdybyście nie dotrwali do końca opisu zadzwońcie opowiem Wam co napisałem! 
531 219 743

Jakie Powinno być idealne wesele??
Przede wszystkim potrzebujemy Was czyli Młodych.
Dobrze by było gdybyście zadbali o odpowiedni strój Potrzebni są Świadkowie czyli Wasi wszyscy goście których zaprosicie.
Urząd Stanu Cywilnego lub Kościół albo ostatnio modny plener (bez ślubu nie ma wesela)
Sala weselna lub plener może jakiś hotel ważne żeby było ładnie a najlepiej efektownie.
Środek lokomocji (czymś trzeba w końcu dojechać)
Na sali dobrze jak jest jedzenie najlepiej dużo i smaczne.
I oczywiście napoje % i te wspomagające przełykanie.
Jest jeszcze jedna rzecz – to odpowiednia oprawa coś co daje finalny kształt dopełnia i zamyka wesele w całość to MUZYKA.

W tym momencie pojawia się moja osoba DJ – WODZIREJ.
  Od 2001 roku zajmuję się wszelkiej maści oprawa muzyczna od spokojnego tła do rozmów biznesowych przez imprezy sportowe i piknikowe po szalone imprezy całonocne i cało dzienne. Najdłuższa jaka pamiętam skończyła się po 14 następnego dnia a największa gościła ponad 10 000 uczestników.

Ale nie jestem tu po to żeby się chwalić ….nie no! Zaraz !? Właśnie nie, teraz mam się chwalić!!!!

Jestem dwukrotnym Mistrzem Polski Dj’ów jedynym który zdobył 2 tytuły z rzędu trzeci raz nie pozwolono mi stratować :) . Posiadam w swoim Arsenale ponad 17 000 utworów których nie zawaham się użyć aczkolwiek jak wpadniecie na jakiś pomysł chętnie się dozbroję.

 Przesłuchując mój arsenał jesteśmy się w stanie cofnąć niemal o 100 lat do Chicago lat 30 ery swingu i prohibicji. Jesteśmy w stanie posłuchać: jazzu z lat 40, rock’n’rolla z lat 50 , rocka z lat 60 , rocka i początku disco z lat 70 , nu romantic z lat 80 , popu oraz dance z lat 90 aż po współczesne utwory nie mal z każdego gatunku muzycznego. W swoim arsenale posiadam polskie jak i zagraniczne utwory.

   Posiadam nieograniczony wręcz dostęp do techniki estradowej czego byście sobie nie zażyczyli jestem w stanie zorganizować, oświetlenie architektoniczne, projektory, nagłośnienie ,sceny mobilne , pirotechnikę, ciężki dym (taniec w chmurach) i wiele wiele innych. !!!

   Jestem Dj posiadającym prawo do publicznego odtwarzania utworów muzycznych, co za tym idzie podczas jakichkolwiek kontroli DJ nie wychodzi w kajdankach tylko gramy dalej!!!

   Z racji tego że wszystko co robię staram się robić najlepiej jak potrafię otaczam się takimi samymi ludźmi – Profesjonalistami.

    Nie lubię smaku i zapachu alkoholu – za to współpracuje z człowiekiem który zna wszystkie alkohole mało tego potrafi je mieszać w efektowny sposób ze sobą i podać gościom schłodzony do odpowiedniej temperatury. ie mam wolnego terminu zawsze mogę polecić ludzi za których ręczę że wykonają usługę na podobnym poziomie co ja (lepiej niż ja rzadko im się zdarza)

    Przy zaawansowanych opcjach oświetlenia współpracuje z LJ który ubierze Waszą sale w światło , i sprawi że z pozoru nudna sala nabierze zupełnie innego charakteru.

   Pozostaje mi tylko podać Wam info jak się można ze mną skontaktować. 531 219 743
- jak nie odbieram oddzwonię spokojnie bibaworks@wp.pl – jak nie odpisuje to zadzwońcie.

Do Usłyszenia Wasz DJ Sebastian Elann Woźniacki

P.S. do imprez podchodzę tak jak do tego opisu czyli nie szablonowo

DJ SEBASTIAN

tel. 531 219 743

bibaworks@wp.pl
<< wstecz