SBAND
Dodane przez AdamK dnia
sBand (wokal, sax & akordeon)
- Muzycznie zwariowani!

mgr sztuki Jacek Strzelczyk
tel. 501 107 008
www.sband.pl
sband.manager@gmail.com

Rozszerzona zawartość newsa
Nowoczesność, tradycja i pełen luz!
Podejście do naszej pracy to spontan, dobry humor i uśmiech:) Zajmujemy się prowadzeniem imprez ponad 20 lat. Doświadczenie w branży, znajomość języka angielskiego i różnorodność instrumentalna (klawisz, akordeon, saksofon) mimo tak małej liczby osób w składzie to nasz atut. Obydwaj śpiewamy, gramy oraz animujemy imprezę od a-z. Na specjalne życzenie trzeci muzyk - perkusista! Na rok 2017 zaprosiliśmy do współpracy także wokalistkę, więc sBand poszerza zakres usług.

Repertuar dobieramy wedle życzenia - impreza event'owa, tradycyjne polskie wesele, a może stonowana w klimacie zagranicznym. Jesteśmy otwarci na sugestie, nie ograniczamy się tylko i wyłącznie do jednego stylu. Uwielbiamy lata '80, starsze hity taneczne, jak i te nowoczesne. Mieszamy repertuar i często wybieramy piosenki już na danej imprezie, by móc dopasować się do gości, a nie grając według "uniwersalnej" playlisty! Elastyczność to podstawa :)

Ogromnym plusem sBand jest opcja zespołu i DJ'a razem, czyli mieszanie utworów wykonywanych na żywo z piosenkami w wykonaniu oryginalnym. Jest to na tyle fajne i nowoczesne, że zaspokaja gust każdego gościa - w końcu nie wszyscy z zasady lubią DJ'a i wolą tylko "żywą muzykę". Są też tacy, którzy wolą oryginały. Tak właśnie łączymy tradycję z nowoczesnością, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, a przy zachowaniu płynności, tempa i energii jest to odczuwalne jako spójna całość. Imprezy w takiej opcji zdobywają ogromne zainteresowanie i uznanie, ale nieskromnie - nie dziwi nas to :) Po prostu jest to ciekawe!

Warto podkreślić, że imprezy prowadzone są ze smakiem. W przypadku wesel tzw. oczepiny są w naszym, oryginalnym stylu bez udziwnień w stylu "kiełbaska na sznurku zawieszona między nogami" ;) Tak, podkreślamy to, ponieważ skupiamy się głównie na dobrej zabawie z poczuciem humoru, sytuacyjnym, a nie wyuczonym przez lata i wymęczonym rutyną. Nie wypada nam tutaj pisać za jakimi klimatami nie przepadamy, ale to już rozmowa w cztery oczy :-)

Dodatkową atrakcją jest tzw. blok saksofonowy, gdzie goście mogą poczuć magię tego instrumentu przy wirtualnym akompaniamencie fortepianu znanych i lubianych utworów m.in. "My Way", "Stranger In The Night", "Ojciec Chrzestny" i wiele innych!

Miłym, acz opcjonalnym, dodatkiem jest KARAOKE, gdzie skupiamy się na zabawie zbiorowej, aby goście wspólnie śpiewali bez obawy, że jest to atrakcja tylko dla odważnych :)

Posiadamy bardzo fajne efekty świetlne, które wprowadzają w zabawowy klimat. Jest między innymi dający ciekawe efekty laser oraz wytwornica dymu.

Wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy, mikrofony bezprzewodowe - to podstawa!

Imprezy prowadzimy do 10h, w przypadku przedłużenia - nie ma problemu. Gramy w całej Polsce! Na oficjalnej stronie zapraszamy do działu portfolio, gdzie znajdą państwo filmy z rekomendacjami klientów oraz imprezami prowadzonymi przez sBand w tzw. pigułce :)

Jeśli macie Państwo pytania - piszcie!
Zapraszamy także do siebie w Łodzi.


Link do materiałów na YouTube:


http://youtu.be/NHQ-hipTlpU
http://youtu.be/Cqvlb2Zkqfs
http://youtu.be/9YFeAVrJsu0

sBand (wokal, sax & akordeon)
- Muzycznie zwariowani!

mgr sztuki Jacek Strzelczyk
tel. 501 107 008
www.sband.pl
sband.manager@gmail.com
<< wstecz