RESTAURACJA "KLISZA"
Dodane przez AdamK dnia
Dom Weselny & Restauracja „Klisza”
ul. Wolska 90, Wola Grzymkowa (koło Łodzi)
tel. 696 422 202
tel. 503 064 362

www.salaweselnalodz.pl
info@restauracja-klisza.pl

Rozszerzona zawartość newsa


Klisza to wyjątkowy dom weselny położony w otoczeniu wysokich lasów, z dala od miejskiego gwaru. Idealne miejsce dla wielbicieli wyśmienitych potraw przyrządzonych przez znakomitych kucharzy naszej restauracji, miłośników doskonałej zabawy w malowniczym otoczeniu przyrody oraz wszystkich innych pragnących relaksu w niepowtarzalnym i oryginalnym klimacie. Tworzyliśmy Kliszę z myślą przyciągnięcia do naszych Sal mieszkańców Łodzi i okolic, którzy pragną organizować uroczystości o wyjątkowym charakterze. Doskonałe miejsce dla niepowtarzalnych przyjęć weselnych, rodzinnych uroczystości (komunie, chrzty) i firmowych bankietów.

Na terenie obiektu znajdują się dwie przestronne sale bankietowe wraz z antresolą, które stwarzają idealne warunki do organizacji niezapomnianego przyjęcia weselnego nawet do 300 gości. Odpowiedni nastrój zapewni stylowo udekorowana sala i stoły, a także pełne zieleni otoczenie. Szef kuchni zapewni wyśmienite potrawy, które z pewnością ucieszą zarówno podniebienie jak i oko gości. Oferujemy również stół wiejski i bufet barmański. Nasi kelnerzy prezentują najwyższy poziom obsługi, są zawsze w pobliżu i ekspresowo zaspokajają wszystkie potrzeby gości.

Mając na uwadze indywidualne życzenia związane z organizacją uroczystości do każdej z nich podchodzimy profesjonalnie i ze szczególną troską. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę www.salaweselnalodz.pl

 

RESTAURACJA "KLISZA"
ul. Wolska 90, Wola Grzymkowa (koło Łodzi)
tel. 696 422 202
tel. 503 064 362

www.salaweselnalodz.pl
info@restauracja-klisza.pl
<< wstecz