DJ RAY
Dodane przez Maciek dnia

DJ Ray - Paweł
oprawa muzyczno - konferansjerka

tel. 608-306-578
djray@onet.pl
www.djray.pl

Rozszerzona zawartość newsa
Witam serdecznie.

Zajmuję się prowadzeniem różnego rodzaju imprez.
Są to m. in.:
* wesela, studniówki, rocznice
* bale sylwestrowe i karnawałowe
* bankiety, eventy itp.

Poza tym Świadczę usługi w zakresie nagłaśniania bankietów czy konferencji. Dysponuję szerokim repertuarem muzycznym począwszy od lat 50-tych do nagrań z aktualnych list przebojów. Szczególnie na weselach staram się prezentować muzykę łączącą pokolenia - najbardziej znane i taneczne przeboje polskie i zagraniczne.

Jeśli chodzi o gatunki muzyczne to z doświadczenia wiem że przydaje się każdy rodzaj muzyki: zaczynając od jazzu przez swing, blues, utwory latynoamerykaŃskie, country, rock and roll, italo disco, pop, przeboje dyskotekowe, jak również muzyka cygańska, czy biesiadna. Repertuar mogę dostosować indywidualnie do potrzeb klienta jednak pozwolę sobie zasugerować, że tak naprawdę to wszystko wychodzi w trakcie imprezy.

Nagłaśniam różnego rodzaju imprezy firmowe, bankiety oraz konferencje. (współpraca m.in. Fundacja Prym, GlaxoSmithKline). Pracuję na terenie całej Polski chociaż głównie w woj. łódzkim. Ceny oczywiście uzależnione są od wielu czynników: m.in. miejsca, zapotrzebowania na sprzęt, czasu itp. Na życzenie wystawiam fakturę VAT.

Posiadam profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy potrafiący nagłośnić ponad 200 osobową publiczność. Są to m.in.: Mackie SRM 450, subbas 600w, 2x Pioneer CDJ 200, Mackie mixer, mikrofony bezprzewodowe Shure, AKG, światła dyskotekowe: ADJ Revo 3 , ZigZag, lampy UV, Pary Led, stroboskop, wytwornica dymu….


Pozdrawiam ciepło DJ RAYDJ Ray - Paweł
oprawa muzyczno - konferansjerka

tel. 608-306-578
djray@onet.pl
www.djray.pl