DJ KRZYS
Dodane przez Maciek dnia
DJ KRZYS
Łódż
tel. 512 444 200 | 509 838 448

info@djkrzys.com
 djkrzys@op.pl

www.djkrzys.com

Rozszerzona zawartość newsaDJ - Wodzirej

Nazywam się Krzysztof Szczepanik. Od ponad 10 lat zajmuję się oprawą muzyczną i prowadzeniem (Dj – Wodzirej) imprez okolicznościowych, takich jak:

* wesela
* poprawiny,
* imieniny,
* urodziny,
* bankiety,
* bale sylwestrowe, andrzejkowe, karnawałowe,
* prywatki itp.

Możecie Państwo zadać pytanie: DLACZEGO zająłem się tą dziedziną? Otóż na to pytanie najlepiej odpowiedzieliby moi znajomi, przyjaciele, którzy od lat szkolnych pamiętają mnie jako tego, który na każdą imprezę ciągnął ze sobą sprzęt muzyczny, najpierw gramofon i płyty winylowe (kto ich nie pamięta?), później magnetofon i  kasety, a teraz profesjonalny sprzęt  estradowy i płyty CD. Po prostu wybranie tej dziedziny związane jest z moim hobby: lubię słuchać muzyki, zabawiać gości itd. i w tym się realizuję. Dla mnie najważniejsze jest zadowolenie wszystkich tych, którzy mi zaufali i powierzyli oprawę muzyczną swojej imprezy. Wychodzę z założenia, że goście z imprezy powinni wyjść po pierwsze najedzeni i po drugie, co najważniejsze, mają Ich nogi boleć od dobrej zabawy. Nic tak mnie nie cieszy na imprezie jak zajęty cały czas parkiet taneczny i uśmiechy gości.
O sobie mówię, że nie tylko stoję za konsoletą i zmieniam jedynie płyty, ale również jako Dj-Wodzirej prowadzę imprezę organizując zabawy, konkursy, wznosząc toasty a wyważonym dowcipem, komentując to co dzieje się na parkiecie tanecznym, zachęcam gości do dalszej nieprzerwanej zabawy tanecznej. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie i szczegóły oprawy muzycznej ustalam z zainteresowanymi osobami tworząc tzw. scenariusz uwzględniający m.in. godzinę rozpoczęcia imprezy, gusta muzyczne zamawiających i ich gości, zabawy, konkursy itp. Zainteresowane osoby zapraszam do bezpośredniego spotkania, na którym będę mógł przedstawić szczegółowo swoją ofertę, jak również i zaprezentować materiały video z przyjęć.

DJ KRZYS
Łódż
tel. 512 444 200 | 509 838 448

info@djkrzys.com
 djkrzys@op.pl

www.djkrzys.com

<< wstecz