KONSORCJUM POLSKICH BIUR PODRÓŻY
Dodane przez jendrix dnia
TRADE & TRAVEL
Konsorcjum Polskich Biur Podróży

www.twojepodroze.com.pl
www.konsorcjum.com.pl

Rozszerzona zawartość newsa

Dzień Ślubu - magiczny czas, który pozostaje w pamięci każdego do końca życia.
Zapraszamy do zaaranżowania wspaniałej ceremonii ślubnej w egzotycznym klimacie. Bali, Mauritius, Dominikana, Jamajka - to tylko wybrane propozycję egzotycznych miejsc, gdzie możemy dla Państwa zaaranżować ślub wraz z pełną oprawą, taką jak bukiet ślubny, profesjonalny fotograf, czy wspaniałe miejsce jakim jest ceremonia na plaży.


Nasza firma pomaga w załatwieniu wszystkich formalności związanych z aranżacją ślubu cywilnego czy kościelnego. Oprócz aranżacji samej ceremonii z przyjemnością zajmiemy się zorganizowaniem podróży poślubnej w najdalszym egzotycznym zakątku świata.
A dla nowożeńców specjalne propozycje, takie jak kosz owoców, wino czy masaż we dwoje.


Zapraszamy serdecznie do zorganizowania tego wspaniałego dnia oraz podróży poślubnej w nietypowej egzotycznej oprawie. Te chwile pozostaną w Państwa pamięci do końca życia…

 
Kim jesteśmy?
Firma Konsorcjum Polskich Biur Podróży - Trade & Travel Company rozpoczęła działalność w 1988 roku. Posiadamy koncesję organizatora turystyki z numerem 6 oraz gwarancję ubezpieczeniową firmy SIGNAL IDUNA - tour-operatora turystycznego.
W ciągu tych lat, współpracując z liniami lotniczymi i innymi przewoźnikami, hotelami, oraz zagranicznymi biurami podróży i tour-operatorami i będąc organizatorem - tour-operatorem stale rozszerzamy zakres świadczonych usług.
Od początku istnienia Polskiej Izby Turystyki jesteśmy jej członkiem.
Jesteśmy również członkiem Polskiej Konfederacji Prywatnych Pracodawców.
Jesteśmy partnerem Godła Promocyjnego TERAZ POLSKA.
Dodatkowym wyznacznikiem renomy naszej firmy jest fakt, że możemy poszczycić się zorganizowaniem w 1998 roku IX Walnego Zgromadzenia Polskiej Izby Turystyki w Tunezji.
Bilans działania naszej firmy to wysłanie w różne zakątki świata kilkuset tysięcy turystów, którzy wrócili ze swoich podróży zadowoleni.
Potwierdzeniem tego są prestiżowe nagrody Polskiej Izby Turystyki GLOBUSY za najlepszy produkt wyjazdowy i przyjazdowy oraz liczne wyróżnienia w postaci srebrnej, trzykrotnie złotej i w 2002 roku platynowej MALWY przyznawanej przez Konsumentów.

Różnorodność zleceń i stawiane przed nami wymagania, mobilizują nas do wypracowania najwyższego poziomu ich realizacji, a głównym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług przy zminimalizowaniu wszelkich wydatków ze strony naszych klientów.
Działalność naszej Firmy opieramy między innymi na profesjonalizmie i zaangażowaniu naszych pracowników, którzy wieloletnią pracą w Konsorcjum Polskich Biur Podróży potwierdzają stabilny skład osobowy, ciągle jednak poszerzany o nowe kadry.


TRADE & TRAVEL
Konsorcjum Polskich Biur Podróży

www.twojepodroze.com.pl
www.konsorcjum.com.pl


***
Dział obsługi biur podróży i firm

90-103 Łódź
Piotrkowska 92

tel.: (+48) 42636-53-52>
fax: (+48) 42639-80-48
biuro@konsorcjum.com.pl

 

Biura obsługi klientów

90-103 Łódź
Piotrkowska 92

tel/fax.: (+48) 42630-48-66
tel/fax.: (+48) 42630-48-68
konsorcjum@konsorcjum.com.pl

00-659 Warszawa
Koszykowa 53

tel/fax.: (+48) 22622-82-96
tel/fax.: (+48) 22622-64-26
biurowaw@konsorcjum.com.pl


<< wstecz